funteqdiving.nl Ttü eeden

Tallinna Ülikool ja Tartu Ülikool/Eeden jätkavad

1 TTÜ alistanud TÜ/Eeden asus meistrivõistluste finaalseeriat juhtima 11.04.2018 22:43 sport.err.ee Tartu Ülikool

TÜ/Eedeni võrkpallinaiskond saavutas kuuenda koha - Sport

TÜ/Eeden peab nädalavahetusel kaks äärmiselt olulist mängu kui Balti liiga raames minnakse vastamisi laupäeval kell 19.00 TTÜ ja pühapäeval kell 15.00 vastaval TLÜ naiskonnaga. Vahepealne mängupaus on olnud pikk ning võistkonna hetkeseisust täielik ülevaade puudub.

TÜ/Eeden kohtub koduste konkurentidega! - SK Duo

TÜ/Eeden vs TTÜ | Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi

Naiste Balti liigas osaleb tänavu neli Eesti võistkonda

ttü eeden
Aasta meesvõrkpalluriks valiti Robert Täht. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee. Eile Tartus toimunud Eesti rahvuskoondiste Euroopa meistrivõistluste valikmängude vaheajal kuulutati välja 2017/2018 hooaja parimad võrkpallurid, treenerid, kohtunikud ja sekretärid.

eeden - ml.station.ee

TÜ/Eeden alustas kahe võiduni peetavat Eesti meistrivõistluste poolfinaalseeriat TTÜ/Tardehouse vastu edukalt kui kodusaalis alistati vastane 3:1. Mängu avageim küll kaotati, kuid seejärel, pandi vastane terava servi ja ennastohverdama kaitsemängu abil, tugeva surve alla.

ttü eeden
Tartu Ülikool/Eeden ja TTÜ/Tradehouse tegid Tartu Ülikooli Spordihoones algust kolme võiduni peetava Eesti meistrivõistluste finaalseeriaga, mille avavaatus kuulus koduvõistkonnale. Mängu algus möödus põhiturniiri võitnud Tartu Ülikool/Eedeni kontrolli all.

Tartu Ülikool/Eeden vs TTÜ | Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi

TTÜ alistanud TÜ/Eeden asus meistrivõistluste

ttü eeden
TTÜ/Tradehousei peatreener Marko Mettil jäi kripeldama tasavägise teise geimi kaotus: "Teise geimi lõpuga murti meie võitlusvaim, kolmandas enam ei olnud seda minekut." Kogu mängu resultatiivseim oli võitjate poolel nurgaründaja Ingrid Kiisk 15 punktiga (kasutegur +8), sidemängija Liis Noormets lisas 10, sealhulgas 5 blokipunkti, ja

NAISTE MEISTRILIIGA 2017/2018 , TÜ/EEDEN vs …

TÜ/Eeden on Eesti meister! Kolmapäeval Tartu Ülikooli spordihoones peetud Eesti meistrivõistluste finaalseeria kolmandas mängus võitis TÜ/Eeden TTÜ/Tradehouse’i 3:0 (25:15, 25:23, 25:16 ) ja sellega lõppes kolme võiduni peetud Eesti meistrivõistluste finaalseeria 3:0.

Tartu Ülikool/Eeden jõudis tiitlist võidu kaugusele

TTÜ/Tradehouse Möödunud hooajal Balti liiga 7., EMV 3., EKV 2. Viimasel kolmel aastal on TTÜ mänginud karikafinaalis ja võitnud neist kaks, lisaks Eesti meistrivõistlustelt kaks hõbedat ja pronks ning Balti liigas 2015/2016 hooajal pronks.

Postkontorite- ja pakiautomaatide asukohad ja lahtiolekuajad

Kohila võrkpalliklubi võitis Balti liigas teist aastat järjest esikoha. Finaalis mängiti kolmes geimis üle põhiturniiri parim Achema KKSC Leedust. TTÜ saavutas viienda, Tartu ülikool/Eeden kuuenda ja Famila/Võru võrkpalliklubi kaheksanda koha.